Prosinec 2013

31. prosince

31. prosince 2013 v 13:52 zápisky
Dneska tak nějak nevim co bych napsala. Momentálně jsem u přítele a tak nějak nic neděláme :D, tak píšu :D. Má sem přijet nějaká návštěva,tk jsem zvědavá kolik jich tu bude :D
Večer se pujdem kouknout do města a něco koupíme k pití...nedoporučíte mi něco dobrýho ? :D Ty vole mají tu fakt zimu :D nevim co bych psala už píšu hovna.
Snad rok 2014 bude mnohem lepší...protože tenhle byl asi nejhorší v mym životě. Stručně..rozpadá se mi komplet rodina a umřelo mi docela dost blízkých :) počítam do toho i zvířátka. Takže fakt doufam..

Každopádně užíte si silvesta..pořádně se vožerte :D a ať se vám v novym roce daří :P

30. prosince

30. prosince 2013 v 13:32 zápisky

Tak jsem dneska ráno vstávala asi v 8 a za necelou hoďku jela do Plzně na ty nehty. Vůbec s nima nejsem spokojená..udělali mi to na mých krástkých nehtech a vypadá to docela hrozně, ale co nadělam...holt s tim budu muset ten měsíc vydržet.

29.prosince

29. prosince 2013 v 11:32 zápisky
Zdravím. Ze včerejška mě bolí svaly na rukou..už nikdy nechci celej den sebou tahat tašky s hadrama! Jinak včerejší nákupy bych řekla byli dost vydařené, dvakrát jsem dostala nečekanou slevu, což fakt potěší ^^.

Pár dárečků..

28. prosince 2013 v 9:00 HAIR AND FACE
Dostala jsem pár nových věcí, které jsem ještě neměla, protože jsem je dostala k Vánocům, tak je nemam dlouhodobě ozkoušené, tím pádem k tomu nemůžu moc napsat. Takže zatím napíšu co by to mělo dělat :D a později napíšu jak jsem s tím spokojená.

27.prosince

27. prosince 2013 v 11:00 zápiskyNazdárek. Tak píšu po delší době, možná mě to zase chytne :D Ty pohádky mě už nebaví..tak jsem se rozhodla napsat sem.