Únor 2014

26.února

26. února 2014 v 18:11 zápisky
Zdravím.Ták tejden pomalu končí..konečně :D příští týden mám jarňáky,takže je nejspíš skoro celé strávím o přítele. 8.3 je v HB v klubu Kiss párty..vždycky jsem tam chtěla jít, tak konečně jdu ^^. Dneska fakt písemnková bomba..psali jsme teda jen 3 testy, ale za to tý látky bylo hrozně moc od každýho, ale vidim to všechno aspoň na 2 :D.

Jinak jsem se chtěla zeptat, máte někdo zkušenost se zpomalovačem růstu chloupků od RYOR? Právě tu mam takovej letáček, koukala jsem i na recenze na internetu, někdo je s tím velmi spokojený někdo zase ne. Protože jsem tmavší typ, tak mam teda tmavý chlupy, rychle rostou a k všemu zarůstají..úžasný co? Tohle teda asi vyzkoušim i přes negativní ohlasy, ale i tak bych uvítala někoho kdo to vyzkoušel a blablabla. :D Co jsem koukala cena jeněco málo přes 100,-tak proč to nevyzkoušet :D No těšim se až si to koupim a vyzkoušim. :D

Zítra jedu do Plzně, tak se po něm poohlídnu a jestli tam bude, tak ho beru. Jedu tam s kamarádkou..na nehty..jo nevydržela jsem to a nenecham si to odrůst! Rovnou se podívám po nějakých džínech..svoje oblíbený jsem si roztrhla mezi nohama :D

Dneska mě čeká 100dřepů, tak snad to zmáknu, vždy u toho tak funim. Včera jsem měla mít odpočinek co se týče břicha,ale cvičila jsem tak jsem si aspon nahradila ten 4.den. Dneska mě čeká 15minut! Chcípam u těch 10minut, tak jsem zvědavá jak tohleto zmáknu všechno! Po dlouhé době jsem se dneska zase vážila a dost jsem se zhrozila..nic jsem nezhubla,ale co cenťáky mam stále stejné, tak proč se stresovat ne?


23.února

23. února 2014 v 19:03 zápisky
Tak zase neděle co. Víkend uběhl docela rychle, jak jinak. Od pátku tu mam přítele, tak jsem neaktivní.V pátek jsme si dělali sýrovou omáčku, dopadla katastrofálně :D radši sem nebudu dávat ani fotku, a tak jsem se na to těšila! Už aby byli jarní prázdniny...ten tejden snad ještě přežiju,vsadim se,že nám dají hrozně moc úkolů...jao by jsme toho neměli už dost.No nic. V pátek jsem necvičila, nějak jsem se k tomu nedostala, ale nahradím si to v pauze. Dneska se mi odloupnul nehet,bolí to jak čert,ale zkusím si je všechny nechat odrůst a pak si rozmyslim, jestli si udělám zase nějký nebo ne.
Každopádně jsem teda pěkně nažraná přes ten víkend :D No nemam co bych napsala, nic zajímavýho se nedělo.:)

study girl,study | via Tumblr

Dusy Liquid Keratin - tekutý keratin ve spreji

20. února 2014 v 16:47 HAIR AND FACE


Tento sprej na vlasy jsem si fakt oblíbila. Vždycky jsem měla hrozně rozlítaný vlasy a tenhle přípravek mi fakt pomohl.
Měla jsem je docela i zničený a v tom mě taky teda pomohl. Mám ty vlasy teďka krásně hebký! i lesklý! Objem teda nemohu posoudit, protože si to nedávám na celou délku vlasů,vždy jen od půlky dolů :) Vypotřebovala jsem ho celý a už mám další :D Používá ho i ségra s mamkou a jsou taky spokojený, takže vy co máte rozlítaný..prostě nic moc vlasy, tak tenhle přípravek fakt vyzkoušejte.

Koupíte ho na internetu nebo normálně u kadeřnice, já jsem ho kupovala u kadeřnice za 188,- , někde ho můžete sehnat i za 150,-. Natříkám si to vždy po umytí vlasů a rozčešu.STEHNA,ZADEK,BŘÍŠKO 3

18. února 2014 v 12:03 iwannabefit
Tak naposledy co jsem sem psala,bylo asi půl měsíce zpátky? netušim. Každopádně od té doby co jsem nenapsala jsem dost polevila ve cvičení. Jo! Už nějakou dobu jsem necvičila, zatím teda nějaký změny nejsou vidět, že bych nějak přibrala :D (teďka fakt dost žeru), ale i tak mi to dost štve. Nějakej ten tejden zpátky jsem začala cvičit " Be fit - 30day butt lift..no nedokončila jsem so samozdřejmě :D sotva jsem zacvičila tejden, je to na mě dost náročný.Tak na to prdim a až budu zvládat víc, tak to zkusím:)
STEHNA,ZADEK
Na internetu jsem teda už hodně dlouho koukala po 30ti denní výzvě - dřepy .. nějak tomu nemůžu uvěřit, že by po dřepování byly nohy o tollik zpevněné..co mě nutí to zkusit je to,že jsem se u některých slečen dočetla, že to opravdu funguje, a protože si tím nejsem 100% jistá, tak jsem se rozhodla, že to zkusím a uvidim sama:) Dneska tedy začínám a jdu do toho teď! Takže se mažu přeměřit :D kdo jde do toho semnou?
BŘICHO
tak s bříškem jsem tedy už spokojená tak jako mám,buchty tedy vidět nejsou, ale to mě nevadí :D mám ho krásně zpevněné, přesně tak jak bych chtěla:), ale samozdřejmě nepřestávám cvičit a odedneška začínám výzvu bříško 3. Dvojku jsem tedy uplně nedokončila chybí mi asi tak 6 dní, ale to podle mě neni zas tak hrozný.