Březen 2014

12.března

12. března 2014 v 16:54 zápisky
Tak konečně je krásný počasí. Dneska tu máme fakt teplo! Včera jsem teda zase zůstala doma, ale dneska jsem šla do školy. Test jsem snad napsala aspoň na tu 2. Taky jste tak unavený dneska ? já totiž hrozně! Dneska se asi pujdu projít a kouknout po nějakých kytkách do herbáře..potřebuju aspon těch 35 kytek.Včera jsem cvičila podle toho jednoho videa co jsem se zmiňovala v minulým článku..nevydržela jsem to a začla jsem s tím už včera + 150 dřepů a dneska mě uplně hrozně ty nohy bolí :D jsem fakt mrtvá, tak snad to bude mít nějakej efekt.
Nemáte někdo zkušenost se skořicovým gelem proti celulitidě? Přemýšlím,že si ho koupím..myswlím,že aspon nějaký učinek by to mít mohlo, i když vim,že žádný krém nebo tak něco celulitidu neodtraní :) , ale když si to dam před cvičením, budu hodně pít a makat, tak by to mohlo mít nějakej účinek ne? :D POTŘEBUJU UŽ NÁKUPY!

jó tohle mít ^^ ForeverFitspo

10.března

10. března 2014 v 11:48 zápisky
PRÁZDNINY:
Jarňáky skončily,bohužel. Celý týden jsem byla u přítele,byl to parádní týden.Jak jste si mohly všimnout tak jsem nenapsala, nějak ani nebyl čas a nebylo ani co. Co se týče cvičení tak během prázdnin jsem na břicho necvičila vůbec. Jsem hrozná, ale na nohy jsem si vždycky nějak zacvičila. Každopádně dneska opět začínám na plno. Na bříško jsem naposledy cvičila 9.den, tak prostě budu pokračovat dál..To samí u nohou, takže dneska 150 dřepů.

V sobotu jsem byla v Horní bříze v klubu na kiss párty, no bylo to super jak jinak. Utratila jsem díkybohu jen za vstup :D Dneska jsem nešla do školy, protože mi bylo špatně, ale ne z toho že bych měla kocovinu nebo tak..to ne.. :D prostě mi bylo špatně, tak jsem dneska radši zůstala doma a je to lepší.

+CVIČENÍ:
Tak mám nové cvičení.Kanál na youtube > womansworkoutchannel .Ještě jsem nic nezkoušela, ale co je na tom dobré je to, že určité cvičení netrvá dlouho..jako třeba 30dní. Někoho prostě nebaví dlouhodobé plány..třeba mě,abych se přiznala :D furt musim myslet na to kolik ještě dní a blablabla. Takže až teda dokončim dřepy atd. tak se vrhnu na tohle a to přesně na 5day butt workout plan a pak uvidím. Myslím,že mě to bude bavit mnohem víc i na bříško.