iwannabefit

STEHNA,ZADEK,BŘÍŠKO 3

18. února 2014 v 12:03
Tak naposledy co jsem sem psala,bylo asi půl měsíce zpátky? netušim. Každopádně od té doby co jsem nenapsala jsem dost polevila ve cvičení. Jo! Už nějakou dobu jsem necvičila, zatím teda nějaký změny nejsou vidět, že bych nějak přibrala :D (teďka fakt dost žeru), ale i tak mi to dost štve. Nějakej ten tejden zpátky jsem začala cvičit " Be fit - 30day butt lift..no nedokončila jsem so samozdřejmě :D sotva jsem zacvičila tejden, je to na mě dost náročný.Tak na to prdim a až budu zvládat víc, tak to zkusím:)
STEHNA,ZADEK
Na internetu jsem teda už hodně dlouho koukala po 30ti denní výzvě - dřepy .. nějak tomu nemůžu uvěřit, že by po dřepování byly nohy o tollik zpevněné..co mě nutí to zkusit je to,že jsem se u některých slečen dočetla, že to opravdu funguje, a protože si tím nejsem 100% jistá, tak jsem se rozhodla, že to zkusím a uvidim sama:) Dneska tedy začínám a jdu do toho teď! Takže se mažu přeměřit :D kdo jde do toho semnou?
BŘICHO
tak s bříškem jsem tedy už spokojená tak jako mám,buchty tedy vidět nejsou, ale to mě nevadí :D mám ho krásně zpevněné, přesně tak jak bych chtěla:), ale samozdřejmě nepřestávám cvičit a odedneška začínám výzvu bříško 3. Dvojku jsem tedy uplně nedokončila chybí mi asi tak 6 dní, ale to podle mě neni zas tak hrozný.

 
 

Reklama